Zdroj: https://www.ksidlisti.cz/mskp/fotogalerie/skolka-v-prirode-2023-jachymov  •  Vydáno: 9.5.2023 8:39  •  Autor: Hana Řeháčková

Školka v přírodě 2023 - Jáchymov

V termínu 24. - 28.4. 2023 se někteří naši předškoláci zúčastnili ozdravného pobytu v krásném prostředí Krušných hor v hotelu Berghof. Školka v přírodě se nám i přes nepříznivé chladné počasí v prvních dvou dnech velmi vydařila. Děti si užily nejen dobrodružnou cestu po "stopách mědvěda" do podzemí štoly, lesních výprav nebo hledání ukrytého pokladu krále Palečka, hry na sluníčku na hřišti nebo stavění lesních domečků pro skřítky. 

Každé ráno jsme si zacvičili s paní vychovatelkou Stáňou, která nás také večer uspávala ukolébavkou. Nechyběla ani oslava narozenin a svátku  Sabinky a Jarouška, diskotéka a pravidelné doručování a čtení pošty od rodičů z domova. Na konci dne jsme si kreslili plánky dne, co jsme zajímavého zažili a těšili se na den příští. Všichni zaměstnanci hotelu se o nás po celou dobu pobytu krásně starali a výborně nám vařili. Musíme moc pochválit všechny děti, jak celý týden bez rodičů zvládly, jsou moc šikovné. :-)

Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii zde: https://mskp.rajce.idnes.cz/

Přihlašovací údaje (jméno a heslo) Vám byly sděleny na třídní schůzce, příp. je zjistíte v naší třídě.