Zdroj: https://www.ksidlisti.cz/zajmove-vzdelavani-kategorie/nabidka-zajmovych-utvaru-20212022 • Vydáno: 20.9.2021 8:30 • Autor: Martin Vocílka
Zájmové útvary organizované školou | |||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena/pol. | kontakt |
Basketbal | Cettlová | pondělí | 13:30 - 14:30 | 500,- | s.cettlova@ksidlisti.cz |
Florbal | Hrbková | čtvrtek | 13:35 - 14:35 | 500,- | v.hrbkova@ksidlisti.cz |
Keramika I (1. - 9. tř.) | Schreiber | pondělí | 14:00 - 15:00 | 850,- | a.schreiber@ksidlisti.cz |
Keramika II (1. - 9. tř.) | Králová | úterý | 14:00 - 15:00 | 850,- | j.kralova@ksidlisti.cz |
Psaní všemi deseti (6. - 9. tř.) | Králová | čtvrtek | 14:30 - 15:30 | 500,- | j.kralova@ksidlisti.cz |
Programování (6. - 9. tř.) | Vocílka | středa | 14:15 - 15:15 | 500,- | m.vocilka@ksidlisti.cz |
Robotika (6. - 9. tř.) | Vocílka | čtvrtek | 14:15 - 15:15 | 500,- | m.vocilka@ksidlisti.cz |
Youtube maker (5. - 9. tř.) | Hnojská | pondělí | 14:30 - 15:30 | 500,- | m.hnojska@ksidlisti.cz |
Zájmové útvary organizované jinými subjekty |
|||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena | kontakt |
Atletika I. (začíná 22.9.) | Tomanová | středa | 13:45 - 14:45 | 1500,-/pol. | atletika.kh@gmail.com |
Atletika II. | Tomanová | středa | 15:00 - 16:00 | 1500,-/pol. | atletika.kh@gmail.com |
Fotbal pro děti | Svárovský | čtvrtek | 16:30 - 17:30 | 1050,-/pol. | svarovsky@fotbalprodeti.cz |
Florbal (začíná 29.9.) | Grigar | středa | 16:00 - 17:00 | 1100,- | nabory@fbsbohemians.cz |
Fotbal | Dvořáček | úterý | 16:00 - 17:00 | 1200,- | o.hatina@ksidlisti.cz |
Gymnatlon | Vaculík |
pondělí |
16:30 - 18:30 16:30 - 18:30 |
2490,-/pol. | ondrej.vaculik@gymnathlon.cz |
Karate I. | Štěpán | úterý pátek |
17:00 - 18:00 |
600,-/měsíc -1x týdně 1000,-/měsíc - 2x týdně |
step.kub@seznam.cz |
Míčové hry s rozvojem zákl. motorických doved. |
Mach | středa |
14:00 - 15:00 |
500,-/pol. | krys.mach1997@gmail.com |
Prážata (6 - 18 let) | Pospíšilová | úterý | 16:00 - 17:45 | 1000,-/pol. | m.pospisilova@ksidlisti.cz |
Resonance (od 15 let) | Pospíšilová | úterý | 18:00 - 20:00 | 1000,-/pol. | m.pospisilova@ksidlisti.cz |
Veselá věda | Stojánková | čtvrtek | 15:00 - 16:00 | 1590,-/pol. | info@veselaveda.cz |
Zájmové útvary při školní družině |
|||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena/pol. | kontakt |
Doučování MA (6. třída) |
Teclová |
pondělí |
15:00 – 15:45 |
0,- |
|
Doučování ČJ (4. - 5. třída) |
Šimůnková |
úterý |
15:00 – 15:45 |
0,- |
|
Doučování ČJ (2. - 3. třída) |
Bímová |
středa |
15:00 – 15:45 |
0,- |
|
Doučování MA (4. - 5. třída) |
Šmejkalová |
čtvrtek |
15:00 – 15:45 |
0,- |
Bezplatné zájmové útvary financované z jiných zdrojů |
|||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena/pol. | kontakt |
Čtenářský klub v cizím jazyce (3. – 5. třída) |
Rachmannová |
pondělí |
14:30 – 16:00 |
0,- |
|
Čtenářský klub |
Krejčová |
úterý |
12:45 – 14:15 |
0,- |
|
Deskové hry |
Schreiber |
středa |
14:00 – 15:30 |
0,- |
|
Čtenářský klub v cizím jazyce (3. – 5. třída) |
Dessie |
čtvrtek |
14:30 – 15:30 |
0,- |
|
Mikrobadatelé (1. -3. třída) |
Bartoš |
čtvrtek |
14:45 – 16:15 |
0,- |
Pedagogická intervence |
|||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena/pol. | kontakt |
Reedukace |
Konopásková |
čtvrtek |
14:00 – 14:45 |
0,- |
Výuka češtiny jako druhého cizího jazyka |
|||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena/pol. | kontakt |
Český jazyk pro cizince |
Drahošová |
úterý |
13:00 – 13:45 |
0,- |
|
Český jazyk pro cizince |
Círová |
středa |
13:45 – 14:30 |
0,- |
Národní plán podpory návratu do škol |
|||||
kroužek | vedoucí | den | hodina | cena/pol. | kontakt |
Reedukace specifických poruch učení |
Medková |
středa |
14:00 – 14:45 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika pro 2. třídu |
Borotová |
pondělí |
13:00 – 13:45 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika Z3.A |
Tomášková |
pondělí |
12:45 – 13:30 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika Z3.B |
Krejčová |
pondělí |
12:45 – 13:30 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika Z4.A |
Medková |
pondělí |
13:00 – 13:45 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika Z4.B |
Konopásková |
úterý |
14:00 – 14:45 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika Z5.A |
Cettlová |
čtvrtek |
13:45 – 14:30 |
0,- |
|
Český jazyk, matematika Z5.B |
Hrbková |
úterý |
13:40 – 14:25 |
0,- |
|
Český jazyk pro 6. třídu |
Strenková |
pondělí |
13:45- 14:30 |
0,- |
|
Český jazyk pro 7. třídu |
Zelenková |
úterý |
13:45 – 14:30 |
0,- |
|
Český jazyk pro 8. třídu |
Nolová |
čtvrtek |
13:45 – 14:30 |
0,- |
|
Matematika pro Z5.B |
Konopásková |
Pondělí |
14:00 - 14:45 |
0,- |
|
Matematika pro 6. třídu |
Štirský |
čtvrtek |
7:00 – 7:45 |
0,- |
|
Matematika pro 7. třídu |
Hudecová |
středa |
13:35 – 14:20 |
0,- |
|
Matematika pro 8. třídu |
Soucha |
středa |
13:45 – 14:30 |
0,- |
|
Anglický jazyk pro 2. třídu |
Drahošová |
úterý |
14:00 – 14:45 |
0,- |
|
Anglický jazyk pro 3. třídu |
Hnojská |
středa |
13:40 – 14:25 |
0,- |
|
Anglický jazyk pro 7. třídu |
Rachmannová |
středa |
13:40 - 14:25 |
0,- |
|
Anglický jazyk pro 6. – 8. třídu |
Rachmannová |
úterý |
14:00 – 14:45 |
0,- |
|
Německý jazyk pro 2. stupeň |
Círová |
čtvrtek |
13:35 – 14:20 |
0,- |
|
Španělský jazyk pro 7. třídu |
Dessie |
středa |
14:00 – 14:45 |
0,- |
|
Ruský jazyk pro 2. stupeň |
Vrbová |
čtvrtek |
15:00 – 15:45 |
0,- |
|
Příprava k přijímacím zkouškám 9. A |
Štiková |
středa |
14:30 – 15:15 |
0,- |
|
Příprava k přijímacím zkouškám 9. B |
Štiková |
středa |
13:45 – 14:30 |
0,- |
|
Příprava k přijímacím zkouškám 9. B |
Strenková |
čtvrtek |
13:45 – 14:30 |
0,- |
|
Příprava k přijímacím zkouškám 9. A |
Strenková |
čtvrtek |
14:30 – 15:15 |
0,- |
|
Český jazyk SŠ – 4. ročník |
Měřinská |
úterý |
8:00 – 8:45 |
0,- |
|
Matematika SŠ – 4. roč. |
Svobodová |
pondělí |
8:00 – 8:45 |
0,- |
|
Anglický jazyk SŠ – 4. roč. |
Žandová |
středa |
14:00 – 14:45 |
0,- |
|
Ruský jazyk SŠ – 4. roč. |
Vrbová |
čtvrtek |
14:00 – 14:45 |
0,- |