Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Úvod

Zahájení školního roku

Vážení rodiče, milí žáci a studenti,

vítám všechny po dvou měsících zasloužených prázdnin opět ve škole.
Vítám zejména všechny nové žáky – nejmladší prvňáčky na základní škole, studenty prvního ročníku na škole střední i další žáky, kteří na naši školu právě nastoupili. Přeji jim, aby se zde společně s námi cítili co nejlépe, našli tu přátele, zajímavé předměty a kvalitní učitele.

Věřím, že školní rok, který právě odstartoval, bude stejně úspěšný jako rok uplynulý, nabitý novými vědomostmi, zážitky, pozitivní energií a chutí do dalšího rozvoje nás jako osobností, i rozvoje naší školy, jako jedinečné výchovně vzdělávací instituce.

Společným úsilím se nám vloni podařilo dále rozvíjet aktivity v projektu Světová škola, řada z Vás reprezentovala školu velmi úspěšně ve vědomostních, dovednostních a sportovních soutěžích, vybojovali jste prvenství v soutěžním projektu „Lepší místo“ a mohla bych jmenovat další a další malé i velké úspěchy.

Pevně věřím, že i letos budeme dosahovat vynikajících výsledků ve vzdělávání, uskutečníme celou řadu přínosných a zajímavých projektů a dalších akcí, při nichž se opět budeme společně setkávat od prvňáčků až po maturanty a nezapomeneme ani na děti z naší mateřské školky.

Jsem přesvědčena, že se nám i v letošním roce podaří dobře spolupracovat a šířit dobré jméno naší školy.

Helena Pondělíčková
ředitelka školy


Vydáno: 4.9.2018 10:44 | 
Přečteno: 157x | 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent