Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory


Kategorie: akce

Adventní den ve škole

Ráda bych prostřednictvím těchto stránek poděkovala škole Kavčí hory za příjemně strávený den v duchu adventu. Měla jsem možnost jako každý z Vás se zúčastnit této oslavy vánočních svátků v režii paní učitelky Pospíšilové.

Během dopoledne děti měly možnost si vyrábět různé vánoční ozdoby, věnce, přání a další.
Při výrobě jim asistovali žáci ze střední školy. Upřímně musím říct, že to bylo moc pěkné a dětem se to líbilo. Co vyrobily, mohli jste si odpoledne na jarmarku prohlédnout a za symbolickou cenu koupit. Výtěžek z tohoto prodeje a dobrovolného vstupného bude dán na charitativní účely.
Následovalo velmi pěkné odpolední vystoupení Kašpárků, které se dětem také moc líbilo. Oproti večernímu vystoupení, děti dokázaly ocenit vystoupení a to nejen pečlivým sledováním, ale i potleskem.
Večer následovalo vystoupení našich dětí a to především těch nejmladších - mateřské školky a žáků 1. stupně základní školy. Dle mého názoru se jednalo o velmi pěkná a pečlivě připravená vystoupení. Co si ty děti naprosto nezasloužily, byl hluk v sále. Ta představení byla pro nás rodiče, to by si měl pro příště každý uvědomit. To, že byl problém s ozvučením, to vlastně problém nebyl. Vždyť odpolední divadélko také nemělo mikrofon. Byl to problém v sále.
Tak bych alespoň za sebe chtěla touto cestou poděkovat paní učitelce Pospíšilové, dětem a všem, co se na přípravě a realizaci adventního dne podíleli.
Doufám, že příště jim poděkujeme všichni a to naší ukázněností.

Přeji všem hezké vánoční svátky.

 
Martina Hamplová
člen školské rady

Vydáno: 17.12.2007 10:06 | 
Přečteno: 5576x | 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent