Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce, akce

Bruslení

Tímto týdnem jsme uzavřeli naši bruslařskou sezónu. Žáci a studenti naší školy si opět zpestřili hodiny tělesné výchovy bruslením na ledové ploše u OC Arkády. Tato sportovní disciplína je mezi žáky velmi oblíbená. I malí i velcí se vždy pořádně vydovádí, někoho baví se učit přešlapování, jízda pozadu, jednoduché piruetky, někteří rádi závodí, někdo rád pomáhá svému kamarádovi, který si na bruslích není jistý. Každý si tak přijde na své.

 

Kluziště u Arkád má pro nás samé výhody, máme ho za rohem, nabízí nám skvělé zázemí, dětem se zde dokonce kromě jejich učitelů věnuje také instruktor bruslení. Žáci se vyvětrají na čerstvém vzduchu a vždy odcházejí všichni velmi spokojeni.

 

Za rok se máme opět na co těšit. Usmívající se

V. Hrbková


Vydáno: 24.2.2023 8:27 | 
Přečteno: 304x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent