Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Divadlo Spejbla a Hurvínka

1.června, na Den dětí, prožily děti z prvního stupně, díky sponzorskému daru manželů Zikmundových, krásné dopoledne. Vyrazili jsme do Divadla Spejbla a Hurvínka. Tam všechny čekalo milé přivítání a za chvíli už jsme byli vtaženy do příběhů Hurvínka a jeho taťuldy Spejbla. Děti téměř bez hnutí sledovaly děj a na závěr  představení odměnily herce bouřlivým potleskem. Každý návštěvník ještě dostal několik milých dárečků. Dětem se představení opravdu velmi líbilo. Ve fotogalerii máme důkaz toho, že i cesta metrem může být zábavná.

Ještě jednou manželům Zikmundovým velice děkujeme.

P. Nolová


Vydáno: 14.6.2016 8:25 | 
Přečteno: 1769x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent