Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Druhý stupeň na Staré Živohošti

V pondělí 15. 5. 2023 vyrazil celý druhý stupeň na již tradiční ozdravný pobyt do Staré Živohošti.

 

Po obědě vyrazila každá třída buď na procházku po okolí, nebo prozkoumat prostory areálu. Někteří se dokonce zvládli vykoupat v přehradě Slapy nebo absolvovat výšlap na Drtinovu rozhlednu.

 

Úterý se neslo v duchu celodenního výletu. Šestáci vyrazili na malý naučný okruh kolem Čapkovy strže a pak se vydali do Dobříše. Osmáci a deváťáci si na zámku Dobříš prohlédli zahrady a navštívili expozici Voda a Tajuplný les. Sedmáci zavítali do Nového Knína, kde si prošli muzeum zlata a naučnou stezku okolo řeky Kocáby.

 

Ve středu se všechny třídy vystřídaly při hraní bowlingu, hodně sportovaly (přehazovaná, fotbal, kyblíkovaná a další hry) a večer se společně sešly u ohně při opékaní buřtů a dalších pochutin.

 

Čtvrtek se nesl v duchu dalších sportovních her, výstupu na rozhlednu, soutěží v bingu a výletu do Chotilska. Večer jsme celý pobyt završili diskotékou.

 

A pak nám již nezbývalo než si zabalit a v pátek vyrazit zpátky do Prahy.

Váš druhý stupeň

 

 


Vydáno: 5.6.2023 18:41 | 
Přečteno: 439x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent