Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Florbal dívky 6., 7. třída

Na posledním letošním florbalovém turnaji 30.11. předvedlo družstvo dívek 6.+7. třídy asi nejlepší výkon. V prvním zápase s Filozovskou se překonávala v bráně (což jí vydrželo i po zbytek turnaje) Adéla Volejníková, a tak nebýt 4 gólů v posledních 3 minutách výsledek 2-0 by byl krásný, takhle stále příjemných 6-0. Ve druhém zápase s Jižní jsme dokonce v poločase sahali po historickém prvním "Kavčím" bodu, když během nejsvětlejší minuty vstřelila Markéta Lesinová 2 góly a snížila na poločasových 2-3, potom ale šesti statečným, které se na turnaj sešly, došly síly. Pak už byla únava větší než snaha, a tak zbylé výsledky s Plamínkovou a Horáčkovou byly kruté. Přesto si mylsím, že tým může uspět za rok, protože v sestavě byla pouze jedna sedmačka, a tak na podzim 2011 pojedem ve stejné sestavě.


Mgr.Viktor Lukáš


Vydáno: 3.12.2010 13:44 | 
Přečteno: 5301x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent