Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

LVK 2. stupeň ZŠ

Od pondělí 20. února do pátku 24. února 2023 se žáci třídy Z8 a Z9 zúčastnili lyžařského zájezdu.

 

Ubytováni jsme byli ve Dvorské boudě v Krkonoších. Hned v den příjezdu nás čekalo nemilé překvapení, lanovka byla mimo provoz, museli jsme tak po každém sjezdu vyšlapat nahoru pěšky. Potěšilo nás ale, když jsme zjistili, že 10 minut od našeho ubytování byl jiný kopec i s funkční lanovkou.

 

Lyžovat jsme chodili dopoledne i odpoledne a večer nás vždy čekal odpočinek a relax, například v podobě sauny či společenského večera plného her v klubovně.

 

Počasí pro nás také nebyla moc výhra. Častý déšť, sněžení či mlha, která by se dala krájet, nám moc pro krásné lyžování nenahrávaly. Všichni se radovali, když se alespoň ve čtvrtek počasí umoudřilo a nastal krásný slunečný den. Ideální počasí na celodenní výlet. Vyrazili jsme do skiareálu Herlíkovice, který se nachází 15 km od našeho ubytování.

 

V pátek už jsme se jen sbalili a vyrazili zpátky do Prahy.

 

Všichni jsme si to moc užili a byli jsme rádi za nové společné zážitky.

V. Succarová, M. Kováčová

(žákyně Z9)

redakčně upraveno

 


Vydáno: 9.3.2023 8:40 | 
Přečteno: 295x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent