Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Lyžařský kurz 2017

Lyžařský kurz 2017

Žáci sedmých a osmých tříd se od 27.2. do 3.3. 2017 účastnili lyžařského kurzu (a také kurzu snowboardingu) v Dolním Dvoře v Krkonoších.

Z pokojů hotelu Morava jsme měli výhled přímo na sjezdovku, k vleku co by kamenem dohodil, počasí přálo, sněhu bylo dost, a aby byla nějaká změna, tak jsme jeden den strávili v Černém dole.

Večer jsme se také zabavili - soutěžemi, vystoupením budoucích pěveckých hvězd, zajímavou přednáškou a nechyběla ani diskotéka na sněhu v bistru u vleku.

Fotky najdete na FB školy https://www.facebook.com/pg/%C5%A0kola-Kav%C4%8D%C3%AD-hory-optim%C3%A1ln%C3%AD-%C5%A1kola-572341426136041/photos/?ref=page_internal


Vydáno: 7.3.2017 17:43 | 
Přečteno: 1529x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent