Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Návštěvy pamětihodností - 4. a 5. třída

Tento týden se 4. a 5. třída věnovala návštěvám pamětihodností Prahy.

V úterý 31.5.2011 jsme navštívili Pražský hrad, prohlédli si Chrám sv. Víta, Loretu, Strahovský klášter a vycházku jsme zakončili odpočinkem a občerstvením pod Petřínskou rozhlednou.

Ve čtvrtek 2.6.2011 jsme se rozjeli k Muzeu Karlova mostu. Průvodce nás seznámil s historií a stavbou Karlova mostu i s císařem Karlem IV. Pokračovali jsme plavbou po Vlatavě "Pražskými Benátkami", kapitál lodi poutavě dětem vyprávěl nejen o významných budovách na obou březích, zaměřil se zejména na Čertovku, Kampu a na různé zajímavosti Vltavy.

Oba výlety se nám všem vydařily i líbily.

 

Bartoňová, Kulhánková


Vydáno: 3.6.2011 14:06 | 
Přečteno: 3401x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent