Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Nejlepší škola v přírodě

V pondělí 22. května v 7:30 jsme se sešli před školou. Čekala nás škola přírodě, která je pro nás poslední v rámci 1. stupně. Jeli jsme autobusem na místo určení, což byly Doksy u Máchova jezera.

 

 

 

 

Cesta autobusem utekla rychle, protože tam byla zábava. Když jsme přijeli na místo, většina 5. tříd se ubytovala v chatkách, ostatní byli v budově. Chatky byly útulné a budova též.

 

 

Počasí nám určitě vyšlo, protože pršelo jen jeden den. Celá ŠVP byla zaměřena na program z filmu Stranger Things, což bylo pro nás něco.

 

 

Na každý den jsme měli program, který psaly paní učitelky a lepily je na určité místo, takže jsme ráno hned věděli, co nás ten den všechno čeká. Bylo to super.

 

Nejlepší byla asi pondělní hra s názvem „Obrácený svět“, protože jsme mohli být v bazénu. Ve čtvrtek jsme si mohli vybrat, jestli půjdeme na pěší výlet na Bezděz nebo po stopách Eleven. Večer nás čekala diskotéka, která všechno završila a byla parádní.

 

V pátek ráno jsme jen dobalili a čekali na příjezd autobusů.

 

Podle mého názoru to byla nejlepší škola v přírodě za celých 5 let. Bude nám smutno a po prázdninách šup do 6. třídy.

J. Penk

žák Z5A


Vydáno: 20.6.2023 12:17 | 
Přečteno: 373x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent