Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory


Kategorie: akce

Podhradí 2021

Podhradí 2021

V termínu 6.-10.9.2021 se šesťáci a sedmáci vypravili do Podhradí u Ledče nad Sázavou na tradiční ozdravný pobyt zaměřený na adaptaci na přechod na 2. stupeň, seznámení s novými třídními učiteli, spolužáky a také na vztahy v třídním kolektivu, spolupráci, prevenci a environmentální výchovu.

Kromě přírody, sportu, her zaměřených na spolupráci a budování vztahů ve třídě jsme si mohli užít i koupání v bazénu a večerní posezení u ohně. Počasí se báječně vydařilo a ve středu o půlnoci skončila i vlaková výluka, takže nám nic nebránilo a čtvrtek jsme strávili na celodenním výletě. Šesťáci odjeli na zámek do Zruče nad Sázavou a sedmáci to vzali na druhou stanu – nejprve do Ledče na hrad a pak do podzemí ve Světlé nad Sázavou.

Věříme, že se všem společně strávený týden líbil.

Adaptační kurz očima žáků z 6.A: Adapťák se nám moc líbil a už se těšíme, jak příští rok pojedeme znovu. Díky slunečnému počasí jsme se mohli koupat v bazénu i v řece, hrát fotbal nebo nohejbal. Moc pěkný byl i výlet vlakem do Zruče nad Sázavou, kde jme navštívili zámek a zámecky park s kuličkovou dráhou. Poté jsme v obchodě doplnili zásoby a mohli vyrazit kus procházkou a zbytek cesty vlakem zpátky do Podhradí, kde nás čekal večer u ohně a opékání buřtů. Adapťák byl super - žádné učení, spousta kamarádů, zábavy a her!

Další fotky najdete také na FB školy. 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=572341426136041&set=a.4430856506951161


Vydáno: 4.10.2021 10:07 | 
Přečteno: 83x | 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent