Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Škola v přírodě Střelské Hoštice - pátek


Pátý den na škole v přírodě.

Nějak rychle nám to ubíhá, ale děti si to stále užívají. Osmáci a prvňáčci dnes navštívili Horažďovice. Ti nejmenší si zaplavali v bazénu a žáci osmých tříd si prohlédli město, velmi se jim líbily staré masné krámy. V zámecké cukrárně ochutnali čokoládové a jahodové poháry. Po obědě se všechny děti sešly v aule, kde jim pan modelář předvedl různé modely. Protože počasí nám dnes přálo, tak jsme si ještě všichni zasportovali na hřišti v areálu ŠVP. Večer čeká na děti první a čtvrté třídy překvapení, které připravili osmáci v rámci programu "Děti dětem". Ale o tom až zítra.

Klidný víkend Vám přejí Vaše učitelky :o) :o) :o)


Vydáno: 13.3.2009 23:31 | 
Přečteno: 6358x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent