Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Slavíme Velikonoce 2024

Jaro klepe na dveře a s ním jsou tu i svátky jara. Je již pravidlem, že se v tuto dobu na 1. stupni uskuteční projektový den Slavíme Velikonoce.

Ve středu 27. 3. 2024 si děti osvěžily tradice, které se k těmto svátkům váží – zdobení vajíček, pomlázka, tradiční pokrmy, události a zvyky „barevného týdne“… Nejvíce se ale děti určitě těšily na velikonoční tvoření. V každé třídě vznikaly různé výrobky. Byly to papírové květiny, dekorace na stůl z přírodnin, obrázky z korálků, velikonoční přání, zajíčci, kraslice, zápichy do květináče…, dokonce se pekly i perníčky.

 

Doufám, že se program škaredé středy všem líbil, nikdo neměl důvod se mračit a bude tak veselý i celý další rok.

L. Borotová


Vydáno: 3.4.2024 16:07 | 
Přečteno: 198x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent