Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Turnaj v basketbalu 8. a 9. tříd

Tým žáků z osmých a devátých tříd se zúčastnil turnaje v basketbalu.

 

První kolo se odehrálo na naší škole 31. října 2023 a dopadlo pro nás velice dobře. Po skvělých výkonech (jedna prohra a dvě vítězství) jsme postoupili do finálového kola, které se uskutečnilo o týden později, tedy 7. listopadu 2023.

 

Finále jsme začali opět proti ZŠ Jižní, se kterou jsme v prvním kole prohráli 18:19. Tentokrát jsme je porazili 24:13. Na druhý zápas nastoupil náš tým proti PPORGu. V posledních pěti vteřinách jsme prohrávali o dva body, ale získali jsme tři trestné hody za fauly od soupeře. Všechny trestné hody se nám podařilo proměnit a tím jsme zvítězili. V třetím zápase jsme se pak střetli se ZŠ Bítovská a vyhráli jsme 28:4.

 

Jelikož se nám podařilo vyhrát všechny tři zápasy, dosáhli jsme vítězství v rámci všech základních škol na Praze 4 a poustoupili jsme do krajského kola, které se bude konat v březnu 2024.

 

Všem hráčům děkujeme za skvělý výkon a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

V. Novák (žák Z8) a redakce

 


Vydáno: 9.11.2023 15:24 | 
Přečteno: 222x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent