Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce, akce, Světová škola

Zahradní slavnost 2024

Dne 25. června 2024 se ve Škole Kavčí hory uskutečnila dlouho očekávaná zahradní slavnost, která přilákala nejen žáky a rodiče, ale i širokou veřejnost. Přišli se na nás podívat i zástupci Městské části Praha 4, konkrétně pan starosta Ondřej Kubín a 1. místostarostka paní Irena Michalcová.

 

Program slavnosti byl bohatý a rozmanitý. Sportovní nadšenci si přišli na své při charitativním „Běhu pro Collinse“, keňského chlapce, jehož vzdělání naše škola sponzoruje. Běžci všech věkových kategorií ukázali své odhodlání a solidaritu, když překonávali připravenou trasu na školní běžecké dráze.

 

Milovníci dobrého jídla si mohli pochutnat na grilovaných špekáčcích a zelenině, které voněly po celém areálu. Na slavnosti nechyběla ani zmrzlina, která v horkém počasí přišla vhod jak dětem, tak dospělým.

 

Umělecké duše se mohly potěšit u stánků s ručně vyráběnými šperky a také si originální kousky zakoupit.

 

Děti i dospělí si nechávali malovat na obličej a tetovat se hennou, což přidalo slavnosti barevný a kreativní nádech.

 

Školní parlament připravil řadu zábavných her a aktivit, které zapojily návštěvníky všech věkových kategorií.

 

Celou slavnost doprovázel bohatý kulturní program. Žáci a studenti školy a děti z naší mateřské školky předvedli svá umělecká vystoupení, která sklidila zasloužený potlesk. Hudební doprovod zajistily kapely Red Wine a Tres Árboles, jejichž energie rozproudila celou slavnost. Moderování akce bylo profesionální a zábavné, což přispělo k celkově skvělé atmosféře.

 

Slavnost tak byla opět příležitostí pro setkání rodičů, učitelů a žáků, včetně bývalých žáků a studentů. Byla to i skvělá šance pro posílení komunitního ducha a podporu dobré věci. Znovu jsme zažili úspěšnou akci plnou zábavy, dobrého jídla a přátelské atmosféry. Všichni se už těšíme na příští rok!

 

Přejeme Vám krásné prázdniny a na viděnou znovu v září.

 


Vydáno: 30.6.2024 19:59 | 
Přečteno: 86x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent