Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Den vody - březen 2019

Den vody - březen 2019

Ponořte se pod hladinu do podvodního království a poznejte jeho obyvatele.!!!!Usmívající se

V pondělí 25.3.2019 se s přihlášenými dětmi vypravíme k rybníku Labuť u Kunratického lesa, kde společně oslavíme Den vody.

Seznámíte se s kapry, líny i štikami českých rybníků, poznáte vodní chlupáče, kteří raději než na pevné půdě rejdí pod vodou, vodní hmyz i vodní ptactvo. Vyzkoušíte si své rybářské dovednosti a proti proudu času se vrátíte do počátků českého rybníkářství.

Odchod od školy je v 13:30 hod., předpokládaný návrat 16:30 hod. (s sebou batůžek, pití a svačinu). Maximální počet dětí je opět 30.

Sledujte nástěnku ŠD v hale školy. Zde bude umístěna prezenční listina. Rodiče své dítě na listinu přihlásí a svým podpisem tak odsouhlasí účast dítěte na této akci.

Vaše vychovatelky ŠD.Mrkající


Vydáno: 19.3.2019 18:28 | 
Přečteno: 992x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent