Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory


Kategorie: akce

Návštěva keramické dílny Maříž

Informace

 Jak jsme Vás již informovali, zajistili jsme pro děti tři termíny v keramické dílně Maříž / pobočka Praha/. Maříž je vesnička nedaleko Slavonic, ale i značka autorské originální keramiky malované zkušennými českými výtvarníky.Jistě se zajímáte o to, zda-li se můžete do malování mařížské keramiky pustit sami.

keramika-mariz.jpg     keramika-mariz-hrnek.jpg     keramika-mariz-hrnek-snidanovy.jpg

keramika-mariz-mydlenka.jpg     keramika-mariz-svicen.jpg     keramika-mariz-miska-na-varecku.jpg

Ano, v prodejnách jsou k dispozici lektoři, štětce, barvy a v bílé glazuře namočené tvary od hrnků až po plastiky zvířat. Tvůrčím způsobem tak můžete prožít výlet se svou rodinou, přáteli nebo se můžete vydat na tvořivý školní výlet do Maříže, Slavonic nebo Prahy. Já jsem si malování Mařížské keramiky před pár lety vyzkoušela na květináči v dílně ve Slavonicích.

Bohužel dílna pojme maximálně 10 dětí najednou, takže se na všechny nedostalo. Ale nemusíte se obávat, hned po novém roce se budeme snažit zajistit i pro ostatní děti nové termíny tak, aby se dostalo opravdu na každého, kdo projevil zájem a dáme Vám hned vědět. Už jsme Vám i rozeslali termíny návštěv, do kterých bylo Vaše dítě zařazeno. Prosíme Vás o co nejrychlejší zaslání částky 160 Kč / cena vstupu + hrnek /.

Děti v den konání akce sebou budou mít: batůžek, pití, svačinu, 2 přestupní  jízdenky nebo legitimaci MHD, popř. nějaké drobné na menší sladkost.

Návrat je vždy předpokládán kolem 17.hod.

Termíny akce: 19.11., 26.11.,10.12.

Až dohodneme další volné termíny, dáme vědět  ostatním, na které již nezbylo místo.

Vaše vychovatelky ŠD.


Vydáno: 12.11.2008 21:55 | 
Přečteno: 6043x | 
 | Hodnocení:

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent