Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Ptačí strom - leden 2019 - foto

Ptačí strom - leden 2019 - foto

Mnoho ptáků odletělo do teplých krajin, ale někteří statečně zůstávají po celou zimu. Snášejí sníh i mráz, ale při nedostatku potravy strádají. Stahují se do parků a zahrad, kde hledají naši pomoc.Překvapený

My máme u školy zahradu a na ní stromy. Děti na ně navěsily dobroty pro ptáčky - lojové koule, jablíčka, do krmítka nasypaly semínka.Krmítka jsme vyrobili z Pet lahví.

O tom, jak těžké to v zimě naši opeření kamarádi mají a co by jim udělalo radost, jsme si povídali od začátku týdne. Při povídání si děti vybarvovaly omalovánky a vyplnily pracovní listy.

 

Vážíme si podpory i vás, rodičů dětí, kteří dětem pomohli ptačí pamlsky zajistit. Děkujeme za spolupráci.

Velké poděkování si tentokrát zaslouží pan Schick, který vyrobil pro školní družinu ptačí budku a dále pan Kocián, který vyrobil ptačí krmítko.

 

Vaše vychovatelky ŠD.Mrkající

 

 

 


Vydáno: 30.1.2019 18:40 | 
Přečteno: 835x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent