Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Upozornění pro rodiče - říjen 2020

Upozornění pro rodiče - říjen 2020

Důležité !!!!

Vážení rodiče,

chtěly bychom Vás poprosit, aby jste děti v těchto dnech dobře oblékali. Je podzim, začíná být mlhavo a sychravo. Snažíme se  kvůli epidemiologické situaci být s dětmi co nejvíce venku. Ať mají děti pokrývku hlavy, nějaký ten šátek okolo krku, bundu, mikinu, rukavice......nebo věci na převlečení do ŠD / přeci jen podzim je blátivý, třeba i staré boty, náhradní ponožky atd. /.

Poučte své děti, že náhradní oblečení do ŠD mají  ve svých šatních skříňkách. Jen takto můžeme zamezit znečištění věcí, které děti běžně používají ve škole.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Vaše vychovatelky ŠD.


Vydáno: 6.10.2020 10:08 | 
Přečteno: 543x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent