Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Exkurze v ČNB

Studenti S1A se podívali do ČNB. Prošli si poutavou expozici nazvanou Lidé a peníze, která se nachází v prostorách historického trezoru.

 

Studenti se dozvěděli o historii českého bankovnictví, prohlédli si různé mince a bankovky. Historické schránky, které sloužily k úschově cenností, je lákaly jako magnet. Smutné bylo zjištění, že jsou prázdné.

 

Naše děvčata jsou, jak podotkla naše milá průvodkyně, milionová, a tak pro ně nebyl žádný problém si potěžkat a uzvednout v jedné ruce 12kilovou zlatou cihlu.

 

Exkurze ČNB nás moc bavila a určitě Vám doporučujeme ji navštívit.

V. Hrbková


Vydáno: 3.3.2023 11:19 | 
Přečteno: 296x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent