Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Exkurze v soukromém Senior-centru v Nechanicích

Dne 2. 5. 2019 měli studenti druhých a třetích ročníků možnost navštívit soukromé Senior-centrum v Nechanicích.

 

V domově nás přivítaly velice milé pečovatelky a sociální pracovnice. Zařízení bylo velice útulné. Obsahuje nejen příjemně zařízené pokoje pro klienty, ale i kavárnu a krásnou zimní i venkovní zahradu. Senioři mají možnost využívat různé aktivity. Klienti tu také mají zvířata, která jim zpříjemňují pobyt. Spolupracují s místní základní školou, děti chodí seniorům číst.

 

Návštěva nám pomohla pochopit, jak vypadá péče v pobytovém zařízení pro seniory. Že i péče o seniory přináší radost. Zároveň jsme utužili vztahy mezi třídami.

B. Michlová

studentka S2C


Vydáno: 7.6.2019 9:37 | 
Přečteno: 946x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent