Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce, maturita

Maturita 2016

  • všechno to začalo ve dnech 4. - 6. 4. 2016, kdy na naší škole proběhly praktické maturitní zkoušky. Studenti oboru veřejnosprávní činnost se potýkali s nástrahami různých paragrafů, aby prokázali, jak dovedou teoretické znalosti z práva a veřejné správy převést do praxe, studenti oboru sociální činnost vedle teoretických znalostí museli prokázat i praktické odborné dovednosti.
  • brzy nato skončil jejich poslední školní rok, zaznělo poslední zvonění a byl tu čas na písemky. 2. - 5. 5. se psaly „didakťáky“ a „slohovky“ společné části. Pro většinu tedy čeština a angličtina, pro několik z maturantů místo angličtiny němčina nebo ruština a dokonce se našli i odvážlivci, kteří se utkali s matematikou.
  • a pak hurá na svaťák a připravit se na ústní zkoušky. Ty probíhaly od 23. 5. do 27. 5. Všichni se snažili, ale ne všem všechno vyšlo tak, jak si představovali. Ti úspěšnější, nebo možná občas ti, kterým přálo štěstí víc, pak 3. 6. 2016 převzali z rukou svých třídních učitelek maturitní vysvědčení v krásném prostředí historické radnice Prahy 4.

A těm, kterým štěstí tak úplně nepřálo, budeme držet palce na podzim. V září už se to určitě podaří.


Vydáno: 24.6.2016 8:36 | 
Přečteno: 2251x | 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent