Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory


Kategorie: akce

MATURITNÍ PLES

Dne 7. ledna se konal maturitní ples 4. ročníků a imatrikulace 1. ročníků SOŠ Školy Kavčí hory.

Studenti těchto ročníků se sešli před Lucernou už v 17:00, aby si stihli vyzkoušet své půlnoční překvapení a finálně se upravit.

 

Lidé se začali shromažďovat v sále od půl sedmé a v sedm hodin samotný ples začal. Na začátku se představil moderátor Oldřich Burda, který celý večer velice vtipně a vhodně komentoval.

 

Jako první proběhlo taneční vystoupení od Lucerny, které bylo ve stylu latinskoamerických tanců, a zahájilo celý ples. Po tomto vystoupení se nám představili studenti 1. ročníků
a proběhla jejich imatrikulace i se stužkováním.

 

Dále následovalo taneční vystoupení orientálních tanců v čele s paní učitelkou Zuzanou Drahošovou. Po velice vydařeném vystoupení následovaly projevy studentů a také projev paní ředitelky, která všem studentům 4. ročníků popřála hodně štěstí u maturitních zkoušek.

 

Poté přišla ta chvíle, na kterou se všichni velice těšili, a to byl nástup a šerpování maturantů. Nejdříve se nám představila třída S4.A, pak třída S4.B. Před jejím nástupem nádherně zazpívala studentka této třídy Karolína Burdová. Samotný nástup této třídy byl velice dojemný a originální díky svítícím lucerničkám, zakončen byl zpěvem Anety Hofmanové.

 

A nakonec se představila třída S4.C. Její nástup zahájily mažoretky pod vedením studentky této třídy Soni Stibingerové a o závěr se postarala taneční skupina v čele s Natálií Kovářovou, opět z této třídy.

 

Studenti si po nástupech připravili plachty, do kterých měli možnost finančně přispět jejich rodiny a kamarádi.

 

Dále následovala volná zábava. Byl vyhlášen tanec pro studenty a jejich rodiče. Poté se tančily klasické i moderní tance za doprovodu kapely Brand New Band.

 

Program ještě zpestřilo taneční vystoupení skupiny Stream of Dance a celý ples byl ukončen půlnočním překvapením od studentů čtvrtých ročníků. Všechna vystoupení byla oceněna potleskem. Byl to velice krásný závěr celého večera.

N. Kovářová

studentka S4C

 

  


Vydáno: 6.2.2020 19:52 | 
Přečteno: 1620x | 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent