Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Tea party

Dne 25. 6. 2015 se v divadle Dobeška uskutečnil již třetí ročník očekávané Teaparty do jejíž přípravy se letos zapojil rekordní počet lidí (65).

Studenti a učitelé naší střední školy se opravdu vyřádili ve všemožných scénkách, skečích, divadelních hrách a to jak na jevišti, tak i v hledišti. V některých číslech byli k vidění opravdu nečekané talenty, které se v mysli diváků zapsaly nesmazatelným dojmem. Jsme též rádi, že na Dobešku si našlo cestu i mnoho bývalých studentů naší školy a měli tak možnost sledovat svoje bývalé profesory a profesorky v nečekaných rolích.

Letošní Tea party se opravdu vydařila a udělal příjemnou tečku za jinak velmi náročným školním rokem.

Další fotografie ke stažení zde


Vydáno: 30.6.2015 9:23 | 
Přečteno: 2328x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent