Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: akce

Vídeň 2016

Středa 14. 12. a čtvrtek 15. 12. 2016, dny kdy jsme navštívili hlavní město Rakouska. Město plné Mozartových koulí a neskutečných památek. Měli jsme možnost přespat v jednom ze seriózních rakouských hotelů a užít si vánoční atmosféru na vánočních trzích.

Autobus nás odvezl všude, kam jsme potřebovali, a paní průvodkyně nám ukázala všechno, co bychom si měli z Vídně pamatovat. Navštívili jsme úžasné zahrady Belvedere Palace Museum, obdivovali jsme netradiční architekturu domu Hundertwasserhause a kochali se krásou Parliament Building.

Také jsme si mohli projít jedno z obchodních center ve Vídni a pořídit, co jsme potřebovali.

Výlet jsme si moc užili a doufáme, že společných, zajímavých a hlavně zábavných exkurzí jako byla tato, bude více. Také děkujeme paní učitelkám, že s námi celé dva dny vydrželi a doufáme, že budou chtít s námi jet i příště. 

M. Kallupová, studentka S2A


Vydáno: 3.1.2017 16:19 | 
Přečteno: 1283x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent