Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Alex Mynář

Vodnímu pólu se věnuji již 6 let. V té době mi bylo 10 let. Svoji sportovní kariéru jsem započal v týmu Stepp Praha, kde působím doposud. Vodní pólo je velice náročný sport jak po fyzické stránce tak psychické. Proto je důležité trénovat skoro každý den. Naším největším úspěchem bylo vítězství v I. lize staršího dorostu. Minulý rok jsem byl vybrán do reprezentačního týmu ČR.

Vodní polo je vodní míčová hra, ve které proti sobě nastupují dvě sedmičlenná družstva (6 hráčů + brankář). Hraje se na 4 čtvrtiny po 8 minutách. Není to tak populární sport jako fotbal, ale ve světě i v ČR má dlouhou tradici. Hraje se už od roku 1846.


Vydáno: 19.6.2015 13:41 | 
Přečteno: 2620x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent