Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Edita Uttendorfská

Jmenuji se Edita Uttendorfská a je mi 9 let. Mojí oblíbenou činností je čtení a malování. Věnuji se ale i atletice a basketbalu.
Mou nejoblíbenější knihou je Harry Potter. Mám ráda i další knížky. Třeba dobrodružné výpravy do minulosti s Karlem IV. nebo Rudolfem II, Indiány, Vikingy, řeckými válečníky a další.

Když nečtu, ráda se dívám v televizi na atletické závody, sleduji Diamantovou ligu, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy.

Taky mám ráda domácí mazlíčky. Doma máme dokonce dva – beránčího králíčka Ludvíčka a křečka Leontýnku.

Možná si teď říkáte - na první pohled „holka, jako každá jiná“…

Ale zdání klame. Edita je zapsaná do České knihy rekordů, protože vytvořila český rekord  „Nejvíce přečtených knih během školního roku“.

Její výkon zaregistrovala Agentura Dobrý den a udělila Editce certifikát. Na něm také zjistíte, kolik že těch přečtených knížek bylo…

 

Certifikát - rekord

 

 


Vydáno: 5.10.2018 13:00 | 
Přečteno: 2440x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent