Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Enrique Rendón

Enrique Rendón

Enrique je žákem naší školy, je mu 14 let, věnuje se kanoistice, konkrétně vodnímu slamu na divoké vodě.
Jak ke kajaku přišel? Na jednom příměstském táboře se učili jezdit na kajaku a „…mě to tak bavilo, že jsem nechtěl dělat nic jiného.“

Cesta k závodění a úspěchům však nebyla jednoduchá. Přes nábor do USK Praha, kde Enrique nejprve neuspěl, protože už byl „starý“, ale nenechal se odbýt a nakonec se stal členem tohoto oddílu, přes promarněné šancí na dobrý výsledek v závodu, přes zlomeninu ruky, která znamenala nucenou přestávku, až po členství v oddílu Wild Water Canoe Club FROL. Za tento klub momentálně Enrique závodí a vybojoval zde i 1. zlatou medaili na divoké vodě ve výkonnostní třídě K1-3+.

 


Vydáno: 18.5.2019 15:57 | 
Přečteno: 1740x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent