Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Lilly Halbichová

Lilly Halbichová

Společně s nástupem do 1. třídy začala Lilly také trénovat tradiční karate.

Pod vedením trenéra Jakuba Štěpána v týmu s názvem “Centrum tradičního karate Praha” trénuje 2x týdně a účastní se soutěží a prázdninových kempů v průběhu celého roku.

První medailový úspěch Lilly zaznamenala v roce 2021 na Národním poháru v tradičním karate v Luhačovicích, kde obsadila první místo v Kata žákyň B. Další medaile na sebe nenechaly čekat. Na Mistrovství ČR v Brně si Lilly zapsala první místo v Kumite Kihon Ippon žákyn B a druhé místo v Kata žákyň B+C.

Další medailové úspěchy pak pokračovaly v roce 2022 opět na Národním poháru tradičního karate v Luhačovicích (první místo v Kata žákyně C, třetí místo v Kumite Sanbon žačky C), na Národním poháru v tradičním karate v Brně (první místo v Kumite Sanbon žačky C, třetí místo v Kata žákyně C).

Druhé místo vybojovala lilly na Mistrovství ČR 2022, které proběhlo v Ostravě a odjela do polského Lublinu na Mistrovství světa a dětský světový pohár v tradičním karate 2022, kde získala titul mistryně světa v Kumite C Jiyu Ippon Kumite girls 6 kyu. tento mezinárodní turnaj probál v prosinci 2022, zúčastnilo se ho 28 zemí z celého světa a reprezentanti „Centra tradičního karate Praha“ z něj přivezli celkem 6 medailí, z toho dva tituly mistra světa.

Blahopřejeme a držíme Lilly palce na další soutěže.


Vydáno: 10.1.2023 11:52 | 
Přečteno: 507x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent