Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Lucie Kňourková

Jmenuji se Lucie Kňourková a mažoretkám se věnuji již šestým rokem. Mé sestavy tvoří super trenérky. I já však ale přikládám ruku k dílu. Většinou vybírám písničku nebo navrhuji nové prvky, ale i kombinace prvků do sestav.

Můj největší úspěch byl, když jsem sála na stupínku vítězů na MS v kategorii baton classic kadet. Mám ale i spoustu jiných ocenění, jsem např.: II. vícemistryně Evropy a mistryně ČR.

Na soutěže jezdím moc ráda. Moje rodina mi moc fandí a ve všem podporuje. Tento koníček zaplňuje můj veškerý volný čas. Musím hodně trénovat, abych pak na soutěži mohla ukázat, co umím a jak jsem se zdokonalila. Tento sport ale není založený jen na hůlce, jak si každý myslí. Jde i o to, jak u toho vypadáte a co máte na sobě. Důležité jsou také třásně neboli pom pomy, které někdy vyměním za hůlku. 

Přála bych si, být stále tak úspěšná a dokázat ještě víc. Myslím si, že na to mám. 


Vydáno: 22.6.2018 11:40 | 
Přečteno: 1179x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent