Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Marie Heřmanová - lukostřelba

Marie Heřmanová - lukostřelba

Lukostřelbě se věnuji od roku 2018 pod vedením trenéra Václava Luňáčka v klubu SK Rapid Praha lukostřelba.
K lukostřelbě mě přivedl můj otec, když jsem skončila s předchozím sportem a chtěla se věnovat něčemu novému. Lukostřelba je vhodná pro všechny – od malých dětí až po seniory. V tom je její velká výhoda. Natolik mě to chytlo, že jsem v ní pokračovala a začala i závodit.  

V roce 2020 jsem se stala 1. vicemistryní České republiky v terčové lukostřelbě a ve stejném roce jsem vyhrála 3. místo na Mistrovství ČR v halové lukostřelbě. V září 2020 jsem se taky stala držitelkou tří národních rekordů v terčové lukostřelbě v sestavě WA 900. 

I přes různé překážky, které jsem musela překonat, pokračuji v tom, co mám ráda, a snažím se dosáhnout ještě lepších výsledků. 

Naše národní reprezentace má spoustu nadaných střelců a já tvrdě pracuji na tom, abych byla jedním z nich.


Vydáno: 13.2.2023 9:07 | 
Přečteno: 401x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent