Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Vanesa Černá

Vanesa Černá

Vaneska se věnovala od tří let klasickému baletu, nyní vyniká ve street dance… 

Pod vedením Terezie Dudové získala Vaneska svá první amatérská baletní soutěžní ocenění. Poté několik let navštěvovala baletní školu sólisty Národního divadla v Praze Jána Němce, kde účinkovala v mnoha tanečních představeních – O krejčíkovi, Giselle, Pták ohnivák, Popelka, Labutí jezero, Louskáček.

Úspěchy:

1.místo: Umělecká soutěž Allegro

Pochvala poroty: Umělecká soutěž Allergro

7.místo: Mezinárodní amatérská baletní soutěž Na Špičkách

 

Od roku 2021 navštěvuje Vanesa taneční školu Danceway a věnuje se tanečnímu stylu street dance. Reprezentuje Českou republiku s nově vzniklým soutěžním týmem, kterému se povedlo dokázat hned během jeho první sezony 2021/2022 dosáhnout obrovských úspěchů. Vyhráli celkem sedm soutěží, v nichž získali 4x zlato, 1x stříbro, 1x bronzovou medaili a 1x obsadili čtvrté místo. Pro soutěžní sezonu 2022/2023 byla Vanesa vybrána do kategorie pokročilí, nyní se připravuje na Mistrovství České republiky 2023 a celovečerní představení Started from the bottom.

Nejvýznamnější úspěchy ve street dance:

1.místo, Mistrovství České republiky 2021

1.vicemistryně, Mistrovství České republiky 2022

 

I ve svém volném čase se Vanesa věnuje hlavně tanci, pak také kreslení, ráda čte, v létě ji baví inline bruslení a v zimě lyžování.

 

Přejeme hodně dalších úspěchů


Vydáno: 10.1.2023 11:59 | 
Přečteno: 524x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent