Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Osobnosti školy

Vojtěch Andrš

Vojtěch Andrš

Jsem Vojta Andrš a dělám karate. Kromě toho také hraji čtyři roky na klavír, to mě už  nebaví tolik jako dřív, a také hraji na bicí nástroje. Bicí jsou má záchrana před nudou, když nemám co dělat, jen tak si zahraju.

Karate dělám závodně, pro radost i pro zábavu, už déle než dva roky. Mám čtvrtý technický stupeň – fialový pás.

Za své největší úspěchy považuji všechny medaile, které jsem kdy dokázal vyhrát, ale nejvíc pyšný jsem asi na stříbrnou medaili z Mistrovství Evropy WUKF v Rumunsku. Soutěžil jsem tam v kata – to je sestava bojových postojů a technik, která představuje boj s imaginárním nepřítelem a v kumite – to je už opravdový boj mezi dvěma zápasníky. A hlavně jsem soutěžil v kumite týmů (tři závodníci v týmu) a tam jsme s kluky vybojovali to 2. místo.

Karate mě naučilo spoustu důležitých věcí nejen po fyzické, ale i po psychické stránce, naučilo mě například i úctu k vyšším technickým stupňům, které si v reálném životě můžeme představit třeba jako starší lidi, ke kterým taky máme mít úctu.

Až budu dospělý, chtěl bych být buď soudce jako máma, nebo advokát jako táta, ale hlavně doufám, že mě nic neodradí a budu se karate jako sportu i jako krásnému bojovému umění nadále věnovat.


Vydáno: 24.4.2018 11:34 | 
Přečteno: 1457x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent