Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: přípravka pro budoucí prvňáčky

Shrnutí posledních setkání v roce 2015

Máme za sebou další tři setkání. Ještě v listopadu jsme se věnovali především podzimní přírodě, která je v tomto ročním období nesmírně rozmanitá. Naučili jsme se poznávat listy některých stromů. V doprovodu zobcové flétny jsme zapěli píseň "Listopad, listopad". Hodně nás bavilo dokreslování obličeje draka. Škoda, že byl pouze na papíře a ne v oblacích.

V prosinci jsme se sešli na naší oblíbené předvánoční přípravce. Tentokrát nás nebylo mnoho, protože školkové děti měly besídku. Nicméně i tak jsme si to užili. Povídali jsme si o Vánocích. Jaké máme tradice v České republice a jak to chodí v Anglii. Děti nám pověděly, co si přejí pod stromeček. Naučili jsme se 4 základní vánoční slovíčka podle obrázku, který děti viděly na interaktivní tabuli – a Christmas tree, a ball, a star, presents. Na závěr měly budoucí žáčci za úkol namalovat právě vánoční stromeček s hvězdou, kouličkami a dárky. Všem se obrázky povedly, takže jednička byla zasloužená!

Přejeme Vám krásné a pohodové prožití Vánoc.

Učitelky 1. stupně

 


Vydáno: 17.12.2015 14:09 | 
Přečteno: 1643x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent