Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Aktuálně, akce

2. stupeň – OZP Živohošť

Týden od 13. do 17. května jsme společně strávili v rekreačním středisku Stará Živohošť.
A jak jsme se měli?

Protože to tady už dobře známe, trochu nás zaskočil vypuštěný bazén. Ale nevadilo nám to, kdo chtěl a našel odvahu, mohl se osvěžit ve Vltavě. Zábavu jsme našli na hřištích v areálu při turnajích v přehazované a fotbalu, v lese při Bitvě o vlajky, při procházce na Drtinovu rozhlednu, někdo si pro změnu zastřílel ze vzduchovky, někdo objevil vyhlídku Šemíkův skok a všichni si zahráli bowling.

Nechyběl ani celodenní výlet, při kterém se 6. třídy podívaly na Dobříš do zámku a zámeckého parku, sedmáci do muzea zlata v Novém Kníně a osmáci s deváťáky vyrazili do Mníšku pod Brdy.

Když nám nepřálo počasí, deváťáci pro všechny uspořádali Bingo. Hrálo se o hodnotné ceny, kterými byly „odpustky“ od jednotlivých učitelů (zlepšení váhy známky, prominutí úkolu, omluva z písemky nebo zkoušení a podobně).

A co by to bylo za „ozdravák“ bez společného táboráku s opékáním buřtíků (a tentokrát i s kytarou) a také bez diskotéky na závěr...?

A protože všechno proběhlo tak, jak mělo, docela rádi jsme se v pátečním dešti usadili do autobusů a vyrazili domů.

 


Vydáno: 27.5.2024 13:02 | 
Přečteno: 165x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent