Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory


Kategorie: Aktuálně, Poděkování

Konec školního roku 21/22

Vážení rodiče, milí žáci, studenti,

letošní školní rok, který opět nebyl zcela tradiční, dospěl dneškem ke svému konci, a to naštěstí úplně tradičně. Rozdali jsme si vysvědčení, rozloučili se, mohli jsme se osobně setkat, vyprovodili jsme naposled deváťáky.

Děkujeme vám za celoroční spolupráci, velikou podporu zejména v 1. pololetí, kdy jsme často končili v karanténě, střídali prezenční výuku za tu distanční, testovali se, nosili roušky, hojně voněli dezinfekčními prostředky a měli nástupy na oběd do jídelny jako podle jízdního řádu - výuka nevýuka. Jen díky vaší podpoře a ochotě spolupracovat se nám podařilo celý letošní školní rok tak úspěšně zvládnout.

Za podporu školy v jejích nejrůznějších aktivitách patří díky například Benešovým, paní Jarolímové, panu Schickovi i mnoha dalším.

Děkujeme také za milá slova a ocenění práce celé školy, kterých se nám od vás během školního roku dostalo. Jsou pro nás velkou motivací v práci.

Věříme, že tentokrát se opravdu školní rok 2022/2023 rozběhne hladce, bez mimořádných událostí a různých hygienických opatření, a že to tak zůstane až do jeho samotného závěru. Budeme tak moct pokračovat nejen ve školní práci, ale i ve spoustě výukových projektů, exkurzí a akcí, ke kterým jsme se v průběhu jara začali zase vracet, že se třeba společně setkáme na Vánoční akademii a na Zahradní slavnosti školy.

V tuto chvíli už ale přišel čas popřát těm, kteří naši školu opouštějí, hodně zdaru v dalším studiu, a všem klidné, pohodové, slunečné léto plné nových a skvělých zážitků a prázdniny a dovolené strávené bez starostí a hlavně ve zdraví.  

Na shledanou se 1.9.2022 těší

H. Pondělíčková a vaše Škola Kavčí hory


Vydáno: 30.6.2022 14:57 | 
Přečteno: 269x | 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent