Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Aktuálně, akce

Projekt Slavíme Velikonoce 2023

V úterý 4. 4. 2023 se na 1. stupni konal projektový den "Slavíme Velikonoce". Připomněli jsme si zvyky, které jsou spojené se svátky jara. První hodinu jsme si povídali o významu jednotlivých dnů barvného týdne a o tradicích, které se během Velikonoc dodržují. 

 

Zbylé 3 vyučovací hodiny byly věnované tvoření velikonočních dekorací. Děti zdobily vajíčka, vyráběly zápichy do osení, různá přáníčka či velikonoční ozdoby a jiné. Z výrazů dětí bylo vidět veliké nadšení, ostatně posuďte sami z přiložených fotografií. 

Mgr. M. Medková

 


Vydáno: 5.4.2023 9:11 | 
Přečteno: 469x | 
 | Hodnocení:

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent