Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Aktuálně, akce, Důležité

TALENTIFY.ME

TALENTIFY.ME

Jsme se partnerskou školou talentify.me

Nápad, který stojí za talentify.me, vznikl před 15 lety v hlavě rakouského inovátora Bernharda Hofera. V roce 2014 vzniklo talentify.me v Rakousku. V roce 2017 informační centrum o vzdělávání EDUin, o.p.s. projekt přeložilo do češtiny a pilotně provozovalo v České republice. Od školního roku 2019/2020 převzala starost o talentify.me Nadace Albatros.

Distanční vzdělávání trvá už dlouho, a tak hledáme stále další možnosti, jak žákům (i jejich rodičům) zpříjemnit a usnadnit vzdělávání. Potřebujete něco dovysvětlit? Chcete učit ostatní? Dál se rozvíjet a zvyšovat svůj pottenciál? Často něco nestíháte, výklad učitele vám nestačí? Ani konzultace? Stydíte se zeptat? Hledáte něco jiného, než klasické doučování, které pořádá naše škola nebo ho vede jiný dospělý?  Nebo naopak nemáte problém, stíháte, chápete a chtěli byste pomoci svým vrstevníkům? Pak je tu talentify.me právě pro vás.

Talentify.me přichází s vrstevnickým učením.

Co děláme?

talentify.me podporuje prostřednictvím online platformy www.talentify.me učení mezi vrstevníky. Funguje jako vzdělávací sociální síť, kde se mezi sebou najde dvojice doučující – doučovaný podle předmětu a věku a domluví si lekci. Ta se odehraje online v integrované virtuální učebně. Platforma je zdarma. Pro uživatele je bezpečná, při každé registraci ověřujeme, jestli uživatel skutečně navštěvuje uvedenou konkrétní školu (pomocí jedinečného kódu).

Jak si to mám představit?

Společné učení je založené na vzájemné pomoci uživatelů. Talentify.me tak nedělá z dětí pouhé příjemce pomoci, ale aktivně je vede k tomu, aby samy hledaly své přednosti a nabídly je okolí. Můžu si najít doučování i sám doučovat.

Jak se registrovat? Jednoduchý návod najdete třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=RqW4Id4rFLY&feature=emb_title

Pro registraci potřebujete také jedinečný kód, který ověří, že jste žákem naší školy. Stačí si o něj napsat na e-mail j.zelenkova@ksidlisti.cz


Vydáno: 27.2.2021 11:44 | 
Přečteno: 2388x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent