Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory
Kategorie: Aktuálně

Výstava na stromech 2023

Výstava na stromech 2023

Milí přátelé a spolužáci,

srdečně vás zveme na neobvyklou a inspirativní událost – Výstavu na stromech s tématem "Fajront: Konec šichty". Tato jedinečná výstava se uskuteční ve školní zahradě a přinese vám možnost spojit se s přírodou a uměním v jedinečném prostředí.

Datum výstavy: od 9. října do 15. října

Co na vás čeká:

  • Umělecká díla na stromech: Výtvarná díla od našich talentovaných umělců budou umístěna na stromech ve školní zahradě, vytvářející neobvyklou a působivou galerii. Každý strom nese jedinečný příběh a sdělení spojené s tématem "Konec šichty".

  • Ekologická osvěta: V rámci této události se budeme také věnovat otázkám ochrany životního prostředí a udržitelnosti. Můžete se dozvědět více o tom, jak můžeme přispět k zachování naší přírody.

Veškeré vystavované fotografie, stejně jako tuto pozvánku, vytvořila umělá inteligence (AI).

 

 


Vydáno: 2.10.2023 10:16 | 
Přečteno: 473x | 

EVROPSKÁ UNIE * Evropské strukturální a investiční fondy * OP Praha - pól růstu ČR 

Modernizace učebny přírodovědného vzdělávání spolu s podporou využití digitálních technologií ve výuce a zajištění jejich bezdrátové konektivity

je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Projekt je zaměřen na modernizaci přírodovědné učebny. Projekt je tedy plně v souladu s činností žadatele, kterou je vzdělávání a výchova dětí a mládeže. Modernizací dojde ke zkvalitnění výuky odborných přírodovědných předmětů, čímž dojde k posílení zájmu žáků o výuku těchto předmětů.

Doba realizace projektu byla do 31.10.2021.


Loga - projekt doučováníOd září 2021 do 30.6.2023 jsme se zapojili do aktivit Národního plánu doučování.

Finanční prostředky jsme čerpali na skupinové i individuální doučování žáků z programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy".

Cílem doučování bylo především narovnání vzdělanostních rozdílů ve výsledcích vzdělávání a eliminace negativních dopadů výluk prezenční výuky na výsledky vzdělávání žáků, k nimž došlo v souvislosti s pandemií Covid-19.

 

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent