Facebook - Škola Kavčí horyYouTube - Škola Kavčí hory


Zájmové vzdělávání rss

Nabídka zájmových útvarů 2021/2022

Zájmové útvary organizované školou
 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena/pol.   kontakt
 Basketbal  Cettlová  pondělí  13:30 - 14:30  500,-  s.cettlova@ksidlisti.cz 
 Florbal  Hrbková  čtvrtek  13:35 - 14:35  500,-  v.hrbkova@ksidlisti.cz
 Keramika I (1. - 9. tř.)  Schreiber   pondělí   14:00 - 15:00   850,-  a.schreiber@ksidlisti.cz 
 Keramika II (1. - 9. tř.)  Králová  úterý  14:00 - 15:00  850,-  j.kralova@ksidlisti.cz 
 Psaní všemi deseti (6. - 9. tř.)   Králová  čtvrtek  14:30 - 15:30  500,-  j.kralova@ksidlisti.cz
 Programování (6. - 9. tř.)   Vocílka  středa  14:15 - 15:15  500,-  m.vocilka@ksidlisti.cz
 Robotika (6. - 9. tř.)  Vocílka  čtvrtek  14:15 - 15:15  500,-  m.vocilka@ksidlisti.cz
 Youtube maker (5. - 9. tř.)  Hnojská  pondělí  14:30 - 15:30  500,-  m.hnojska@ksidlisti.cz

 

 Zájmové útvary organizované jinými subjekty
(přihlašujte přes e-mail uvedený u daného zájmového útvaru)

 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena   kontakt
 Atletika I. (začíná 22.9.)  Tomanová  středa  13:45 - 14:45   1500,-/pol.   atletika.kh@gmail.com 
 Atletika II.  Tomanová   středa   15:00 - 16:00   1500,-/pol.   atletika.kh@gmail.com 
 Fotbal pro děti  Svárovský  čtvrtek   16:30 - 17:30  1050,-/pol.  svarovsky@fotbalprodeti.cz
 Florbal (začíná 29.9.)  Grigar   středa   16:00 - 17:00   1100,-  nabory@fbsbohemians.cz
 Fotbal  Dvořáček  úterý  16:00 - 17:00  1200,-  o.hatina@ksidlisti.cz 
 Gymnatlon  Vaculík

 pondělí
 čtvrtek

 16:30 - 18:30
 16:30 - 18:30
 2490,-/pol.  ondrej.vaculik@gymnathlon.cz
 Karate I.  Štěpán   úterý
 pátek 

 17:00 - 18:00
 15:00 - 16:00 

 600,-/měsíc -1x týdně
 1000,-/měsíc - 2x týdně 
 step.kub@seznam.cz 
 Míčové hry s rozvojem 
 zákl. motorických doved. 
 Mach  středa

 14:00 - 15:00

 500,-/pol.  krys.mach1997@gmail.com
 Prážata (6 - 18 let)  Pospíšilová   úterý    16:00 - 17:45   1000,-/pol.  m.pospisilova@ksidlisti.cz  
 Resonance (od 15 let)  Pospíšilová  úterý  18:00 - 20:00  1000,-/pol.  m.pospisilova@ksidlisti.cz
 Veselá věda  Stojánková  čtvrtek  15:00 - 16:00  1590,-/pol.  info@veselaveda.cz

 

Zájmové útvary při školní družině

 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena/pol.   kontakt

 Doučování MA (6. třída)

 Teclová

 pondělí 

 15:00 – 15:45 

 0,- 

 l.teclova@ksidlisti.cz

 Doučování ČJ (4. - 5. třída)

 Šimůnková

 úterý

 15:00 – 15:45

 0,-

 m.simunkova@ksidlisti.cz

 Doučování ČJ (2. - 3. třída)

 Bímová

 středa

 15:00 – 15:45

 0,-

 m.bimova@ksidlisti.cz

 Doučování MA (4. - 5. třída)

 Šmejkalová

 čtvrtek

 15:00 – 15:45

 0,-

 m.smejkalova@ksidlisti.cz 

 

Bezplatné zájmové útvary financované z jiných zdrojů

 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena/pol.   kontakt

 Čtenářský klub v cizím jazyce (3. – 5. třída) 

 Rachmannová 

 pondělí 

 14:30 – 16:00 

 0,- 

 z.rachmannova@ksidlisti.cz 

 Čtenářský klub

 Krejčová

 úterý

 12:45 – 14:15

 0,-

 a.krejcova@ksidlisti.cz

 Deskové hry

 Schreiber

 středa

 14:00 – 15:30

 0,-

 a.schreiber@ksidlisti.cz

 Čtenářský klub v cizím jazyce (3. – 5. třída)

 Dessie

 čtvrtek

 14:30 – 15:30

 0,-

 z.dessie@ksidlisti.cz 

 Mikrobadatelé (1. -3. třída)

 Bartoš

 čtvrtek

 14:45 – 16:15

 0,-

 j.bartos@ksidlisti.cz

 

Pedagogická intervence

 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena/pol.   kontakt

 Reedukace 

 Konopásková 

 čtvrtek 

 14:00 – 14:45 

 0,- 

 r.konopaskova@ksidlisti.cz 

 

Výuka češtiny jako druhého cizího jazyka

 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena/pol.   kontakt

 Český jazyk pro cizince 

 Drahošová 

 úterý
 čtvrtek 

 13:00 – 13:45 
 14:00 – 14:45

 0,-

 z.drahosova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk pro cizince

 Círová

 středa

 13:45 – 14:30

 0,-

 m.cirova@ksidlisti.cz

 

Národní plán podpory návratu do škol

 kroužek  vedoucí  den  hodina  cena/pol.   kontakt

 Reedukace specifických poruch učení

 Medková

 středa

 14:00 – 14:45 

 0,-

 m.medkova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika pro 2. třídu 

 Borotová

 pondělí
 čtvrtek

 13:00 – 13:45
 13:30 – 14:15

 0,-

 l.borotova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika Z3.A

 Tomášková

 pondělí

 12:45 – 13:30

 0,-

 v.tomaskova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika Z3.B

 Krejčová

 pondělí

 12:45 – 13:30

 0,-

 a.krejcova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika Z4.A

 Medková

 pondělí

 13:00 – 13:45

 0,-

 m.medkova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika Z4.B

 Konopásková

 úterý

 14:00 – 14:45

 0,-

 r.konopaskova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika Z5.A

 Cettlová

 čtvrtek

 13:45 – 14:30

 0,-

 s.cettlova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk, matematika Z5.B

 Hrbková

 úterý

 13:40 – 14:25

 0,-

 v.hrbkova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk pro 6. třídu

 Strenková

 pondělí 

 13:45- 14:30

 0,-

 j.strenkova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk pro 7. třídu

 Zelenková

 úterý

 13:45 – 14:30

 0,-

 j.zelenkova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk pro 8. třídu

 Nolová

 čtvrtek

 13:45 – 14:30

 0,-

 p.nolova@ksidlisti.cz 

 Matematika pro Z5.B

 Konopásková

 Pondělí

 14:00 - 14:45

 0,-

 r.konopaskova@ksidlisti.cz 

 Matematika pro 6. třídu

 Štirský

 čtvrtek

  7:00 – 7:45

 0,-

 m.stirsky@ksidlisti.cz 

 Matematika pro 7. třídu

 Hudecová

 středa

 13:35 – 14:20

 0,-

 m.hudecova@ksidlisti.cz 

 Matematika pro 8. třídu

 Soucha

 středa

 13:45 – 14:30

 0,-

 j.soucha@ksidlisti.cz 

 Anglický jazyk pro 2. třídu

 Drahošová

 úterý

 14:00 – 14:45

 0,-

 z.drahosova@ksidlisti.cz 

 Anglický jazyk pro 3. třídu

 Hnojská

 středa

 13:40 – 14:25

 0,-

 m.hnojska@ksidlisti.cz 

 Anglický jazyk pro 7. třídu

 Rachmannová

 středa

 13:40 - 14:25

 0,-

 z.rachmanova@ksidlisti.cz

 Anglický jazyk pro 6. – 8. třídu

 Rachmannová 

 úterý

 14:00 – 14:45

 0,-

 z.rachmanova@ksidlisti.cz 

 Německý jazyk pro 2. stupeň

 Círová

 čtvrtek

 13:35 – 14:20

 0,-

 m.cirova@ksidlisti.cz 

 Španělský jazyk pro 7. třídu

 Dessie

 středa

 14:00 – 14:45

 0,-

 z.dessie@ksidlisti.cz

 Ruský jazyk pro 2. stupeň

 Vrbová

 čtvrtek

 15:00 – 15:45

 0,-

 j.vrbova@ksidlisti.cz 

 Příprava k přijímacím zkouškám 9. A

 Štiková

 středa

 14:30 – 15:15

 0,-

 e.stikova@ksidlisti.cz 

 Příprava k přijímacím zkouškám 9. B

 Štiková

 středa

 13:45 – 14:30

 0,-

 e.stikova@ksidlisti.cz 

 Příprava k přijímacím zkouškám 9. B

 Strenková

 čtvrtek

 13:45 – 14:30

 0,-

 j.strenkova@ksidlisti.cz 

 Příprava k přijímacím zkouškám 9. A

 Strenková

 čtvrtek

 14:30 – 15:15

 0,-

 j.strenkova@ksidlisti.cz 

 Český jazyk SŠ – 4. ročník

 Měřinská

 úterý

  8:00 – 8:45

 0,-

 m.merinska@ksidlisti.cz 

 Matematika SŠ – 4. roč.

 Svobodová

 pondělí

  8:00 – 8:45

 0,-

 h.svobodova@ksidlisti.cz 

 Anglický jazyk SŠ – 4. roč.

 Žandová

 středa

 14:00 – 14:45

 0,-

 h.zandova@ksidlisti.cz 

 Ruský jazyk SŠ – 4. roč.

 Vrbová

 čtvrtek

 14:00 – 14:45

 0,-

 j.vrbova@ksidlisti.cz 

Autor: Martin Vocílka  •  Vydáno: 20.9.2021 8:30  •  Přečteno: 193x

Přihláška do zájmového útvaru

 Přihláška do zájmového útvaru  466 kB
 pdf
     

Přihlášku odevzdejte nejpozději do 25.9.2021.

 

 

 

Autor: Martin Vocílka  •  Vydáno: 20.9.2021 8:28  •  Přečteno: 103x

Nabídka B-Clever

Autor: Jana Zelenková  •  Vydáno: 30.8.2021 14:24  •  Přečteno: 285x

Klub rodičů
Světová škola
Prážata
Pedagogická fakulta UK
Děti dětem
Česko čte dětem
Afrika Africe
Pilotni skola Kin-ballu
Recyklohraní
Internet hot line
OVCE.sk
Seznam se bezpečně
Kraje pro bezpečný internet
SCIO Jak na VŠ
Infoabsolvent